• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem

 

č. Název posádky Kapitán Uhrazené startovné
1. Cákalové F. Šára  ANO
2. Couvalové J. Prágl ANO
3. Veslaři L. Pavlovský ANO
4. Istar L. Soosová NE
5. KOLIS J. Kolář ANO
6. UJEP M. Mádlík ANO
7. Gastrotechno Group REMAX M. Trousil NE
8. NEUTONEM - Adler D. Gruntová NE
9. ČAK Z. Grus ANO
10. TAMAGOŠI J. Madar ANO
11. EUC - FELČAŘI J. Madar ANO
12. Centropol M. Červenka NE
13, VOSTOK 1 R. Holeček NE
14. Mokrý trubky - APERAM I. Poštová NE
15. Lampádla J. Šilhavý NE
16. Cukříčci J.Ullrich NE
17. Vodní víly N. Rusňáková NE
18. ANNA A. Kozáková NE
19. FbV jede na výkon V. Kopecká NE
20. JACK BLACK UL V. Žaloudek NE
21. Prcani L. Bžunka  NE
22. SK Alzheimers M. Šutarová NE
23. FbV jede na pohodu V. Kopecká  NE
24. Carevny českých vod M. Vlachová  NE
25. Basketbalová sebranka L. Kozáková NE
26. Údolí dutých hlav M. Machatová NE
27. Tomíni T. Koníř  ANO
28. Říční vlci M. Strnad  NE
29. Zdrávka Ústí J. Nedvěd ANO
30. Vodní draci P. Thiel NE
31. Fógltým Teplice D. Nerudová NE
32. Pařmeni O. Mrázková ANO
33. GORILY M. Likařová NE
34. Snědá tíseň V. Martínková NE
35. Rychlá lyže F. Škopek NE
36. Klíšský výběr P. Lüftner NE
  Náhradníci    
1. BULDOG GYM - KOVO PB M. Jungmann  
2. LOS COCOTOS L. Ravinger  
3. Dragonauti P. Zimmermannová  
4. SUTOR Global J. Švec  
5. JEDNOROŽČÍ KRÁLOVSTVÍ  K. Bartáková  

  Zpět


 

logo mesta   Logo CUS-SSN-vertikal DPUL Logo Istar euc.logo Logo UJEP   logo kolis    GTG     remax1    adler logo 20    Aperam logo source   Centropol logo

 

Back to Top