• Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
  • Sport pro každého Oficiální stránky oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem
Uplynulé dva víkendy proběhly ve znamení odložených mistrovství České republiky, které se konaly za přísných epidemiologických opatření. Roušky provázely závodníky i trenéry v podstatě na každém kroku.
Nejdříve si to během svátku Svatého Václava rozdalo o medaile žactvo a senioři. V deštivém a chladném počasí vybojovali mistrovský titul ve dvojskifu mladší žáci Vašek Wiesner a Vašek Stýblo. Vašek Wiesner pak přidal ještě hezké 6.místo ve skifu mladších žáků 12 let.
 
Mnohem hlasitěji to našim veslařům cinkalo tuto neděli na mistrovství ČR dorostu a juniorů.
První medaili - bronzovou - vybojovaly juniorky ve dvojskifu. Klárka Besserová ve společenství s děčínskou Viktorkou Strnadovou se na medailovou pozici prodraly ve druhé polovině 2km trati a bronzový stupínek uhájily až do samotného konce.
Největší chvíle pro Klárku Besserovou přišla o tři hodiny později.
Párová čtyřka juniorek společenství Lysé, Nymburku a Ústí, jejíž členkou Klárka Besserová byla, jednoznačně ovládla finálovou jízdu a s obrovským náskokem téměř 14 vteřin si děvčata zaslouženě dojela pro mistrovský titul.
Třetí medaili - opět bronzovou - přidala Klárka v závodě osem juniorek, kde mistrovskou párovou čtyřku doplnily veslařky ze Slavie Praha. 
 
MCR 1
 
V závěru finálového dne vybojovali svůj cenný kov i dorostenci. Kuba Horáček a Honza Stýblo postoupili jako jedni z favoritů z prvního místa v semifinálové jízdě a svoji roli potvrdili i ve finálovém souboji. Vybojovali bronzovou medaili ve dvojskifu dorostenců a završili výčet cenných kovů pro ústecké barvy na letošním mistrovství České republiky.
 
Další pěkné výkony našich závodníků na MČR:
5. místo:  Jan Šedý ve skifu mužů LV
7. místo:  dvojskif starších žáků 13 let - Ondra Mráz a Vítek Truhlář
9. místo:  Ondra Mráz ve skifu starších žáků 13 let
9. místo:  Tonda Háma a Šimon Moudrý ve dvojskifu dorostenců
10. místo: Vašek Stýblo ve skifu mladších žáků 12 let
11. místo:  dvojskif mladších žákyň - Anetka Nikoličová, Anežka Řepková
11. místo: dvojskif starších žákyň - Adéla Šůlová a Karolína Herinková
12. místo: dvojskif starších žáků 13 let - Matěj Straka a Vašek Adámek
 
Celkové výsledky zde a zde
Fotogalerie tady

UZAVŘENÍ LODĚNICE

Od 12. října 2020 do odvolání bude budova loděnice uzavřena. Veškeré tréninkové aktivity jsou v režii tréninkových skupin a pouze venku. Je nezbytné důsledně dodržovat aktuální nařízení Vlády ČR. Bližší informace u trenérů.

Přidejte se k nám!

Oddíl veslování TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá celoročně nábor chlapců a dívek pro závodní i rekreační veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. V případě Vašeho zájmu se obracejte na tel. číslo: +420 725 082 081 - Lukáš Pavlovský, nebo rovnou přijďte kterýkoliv všední den po16 hod. do loděnice ve Vaňově.

 Nbor2  asset.f.logo.lg Facebook

Novinky

Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber

Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber Včera zemřel čestný člen oddílu Josef Šrejber
S lítostí jsme museli přijmout oznámení o úmrti Josefa Šrejbera. Čestný člen našeho oddílu zemřel ve věku 80 let ve středu 4. listopadu 2020.   Fotka z posledního posezení s Pepíkem v červenci letošního roku.   Jménem oddílu veslování TJ Chemička Ústí nad Labem...
Číst dále

Členská schůze zrušena

Členská schůze zrušena
Z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie není možné uspořádat Členskou schůzi v plánovaném termínu. Nový termín bude stanoven jakmile to situace umožní. 
Číst dále

Členská schůze

Členská schůze
V sobotu 7. listopadu 2020 od 10:00 hod. proběhne v klubovně loděnice volební Členská schůze oddílu. Zájemci o kandidaturu do Výboru oddílu nebo Kontrolní komise oddílu se mohou hlásit e-mailem. Pozvánka zde 
Číst dále

Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!!

Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!! Z Mistrovství České republiky jsme přivezli 5 medailí. Juniorka Klárka Besserová ke zlatu přidala i dva bronzy!!!
Uplynulé dva víkendy proběhly ve znamení odložených mistrovství České republiky, které se konaly za přísných epidemiologických opatření. Roušky provázely závodníky i trenéry v podstatě na každém kroku. Nejdříve si to během svátku Svatého Václava rozdalo o medaile žactvo...
Číst dále

Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME

Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME Tomáš Frýda svůj juniorský reprezentační debut proměnil na 10. místo na ME
Přestože náš Tomáš Frýda na poslední chvíli naskočil z náhradnického místa přímo do noncoxu juniorů a na lepší sveslování měla posádka pouhý jeden trénink před odletem na ME juniorů do srbského Bělehradu, určitě svému klubu ostudu neudělal. Jeho čtyřka...
Číst dále
Back to Top